ART / Lithographs / Silkscreen 13767043
nr 1376 7043
Ronnie Wood
(f. 1947), Storbritannien
Ronnie Wood (b. 1947), Great Britain. "Decades 30s" (Louis Armstrong, Bix Beiderbecke och Bunk Johnson). Signed, numbered 124/250. Subject: 70x98 cm, yttermått inklusive ram: 94x120 cm,
Silkscreen, "Decades 30s" (Louis Armstrong, Bix Beiderbecke och Bunk Johnson). Signerad, numrerad 124/250. Motivet: 70x98 cm, yttermått inklusive ram: 94x120 cm
Ronald David Wood, English musician and artist born 1947.
3000
SEK 2600
Monday February 1 2021
at 19:07:04
1/2 11:34:39
1/2 18:23:10